Які ланцюги пов'язують перевертнів у погонах з московськими кураторами і головне, чому нова поліція покриває старих агентів Кремля? Хто збирається натиснути гальма та зупинити рух до Європи? Чому Україна опинилася за крок до заворушень? Випадковий розкол в рядах радикалів чи спланована спроба державного перевороту. Кривавий слід за лідерами організації та чому їх пов'язують з КДБ? Хто і навіщо подарував їм право на насилля та яку роль у плануванні заколоту займають ключові гравці в державі.
Дивіться у фільмі «Новий український порядок чи старий русский мир» на «Прямому» всю правду про рух «Азов» та «Нацдружини»:

(увага! Щойно відео було оперативно заблоковано в ютубі, але було ще тут: https://prm.ua/noviy-ukrayinskiy-poryadok-z-zhirnim-rosiyskim-slidom-vsya-pravda-pro-ruh-azov-ta-natsdruzhini/ Кремлівська агентура працює вміло. Хто має посилання на відео фільму киньте, будь ласка, лінк. Буду відстежувати і відео все одно додам на сторінці. У самому відео про зв’язки Авакова з кремлівськими агентами та його сина з фсбшиками нацкорпусу)

https://oleg-leusenko.livejournal.com/11337650.html