У мережі інтернет з'являються нові пропозиції:
Тьолочка Няша — мімімішна, хоча й тупа корівка з вологим поглядом та прокурорськими погонами. Вим'я корівки щороку 9 травня мироточить слізками Ніколая Второго.

Краб Владімір Владіміровіч — ввічливе божественне ракоподібне, чия невтомна праця на галерах забезпечує добробут, мир і стабільність мешканцям кримського півострова.

Гоблін Сірьожа — казкова істота з темним минулим та широкими повноваженнями. З'являється нізвідки за покликом краба Владіміра Владіміровіча. Вміє віджимати у власників кіоски з шаурмою, санаторії та автономні республіки.

Каменюка Галька — камінь з неба, неодмінний чинник комфортного відпочинку Південного узбережжя Криму. Гостра, розпечена й неминуча.

Скунс Біляш — гастрономічний талісман кримських курортів, кулінарний шедевр із відомим ароматом та невідомим походженням.

Бацила Настя — найкраща подруга скунса Біляша, швидка й невтомна.

Виноматеріал Шмурдяк — чорний доктор Кримського узбережжя, який дозволяє кримчанам забути про ароматного Біляша та швидку Настю.

Жаба Гадюка — символ одвічної дружби та любові болотної Москви та степового Криму. Душить, якщо пригріти її за пазухою.

Собака Свино — бездомна й безтурботна тваринка, яка лиже чобіт свого вічно п'яного господаря навіть тоді, коли цей чобіт лупцює її по ребрах.

Динозаврик Турист — вимерла тварина, що колись водилася майже по всьому Кримському півострову. Грошовитий, але невибагливий.

Пором Харон — міфічне судно, яке переправляє мертві душі вимерлих динозавриків через Керченську протоку.

Дракон Безвіз — кровожерна українська потвора, від якої кримчан, а також їхніх котів, собак, куниць, білок, жаб і скунсів урятували Сірьожа, Няша та Владімір Владіміровіч.

Зібрав варіанти талісманів — Юрій Космина

http://uzoranet.livejournal.com/2442879.html