Yuri Ryabchenko

1. Є Дехто, який взяв у Вас щось і тепер винен Вам за це 50 грн. І віддавати їх вперто не хоче.

2. Вам нагально, от прямо зараз, треба розрахуватися за щось дуже, дуже необхідне. Десятки для цього цілком вистачить. але в Вас є тільки сотня одним папірцем. З сотні здачі не дадуть і доведеться втратити всю сотню.

3. Окрім Дехта навколо нікого нема і Ви звертаєтесь до нього з вимогою розбити сотню, знаючи напевно, що дрібні гроші в нього є. Він дає Вам десять по десять і говорить: «Всьо, ми в расчьотє.»

4. Ви робите груди колесом, надуваєте щоки і гордо оповідаєте всім навколо, як Ви вдало розміняли сотню. Бо всі ж бачили, що з рук в руки передавали сто на сто. Про списаний борг можна і промовчати, а також про те, що на час розміну, до Дехта вже вийшов судовий виконавець для примусового стягнення боргу і Ви фактично допомогли йому позбутися цих неприємностей.

Заради справедливості, варто зазначити, що невідомо, наскільки успішно і швидко проходило б стягнення і майже напевно можна говорити, що в такому разі Дехто не погодився б розмінювати сотню. А Вам треба було якнайшвидше.

Прямо зараз, настрій позитивний — ви отримали дійсно нагально необхідну річ і це прекрасно.
Фактично обмін з Мордором пройшов за формулою 35 на 11.

24 моряки не обмінюються, а видаються згідно рішенню суду, яке стало можливим, в тому числі, завдяки зусиллям групи українських дипломатів і юристів, що координувалася Оленою Зеркаль. З 6-го вересня має початися процедура фіксації невиконання рішення суду Мордором, наслідком якої стануть арешти майна і інші санкції. І замовчування цього факту, є нічим іншим, як присвоєнням одними досягнень інших.

А Мордор утримував полонених до останнього дня.

https://site.ua/yuri.ryabchenko/22529-35-na-11/