Спорудження моста через Керченську протоку між РФ і тимчасово окупованим Кримом є кричущим порушенням суверенних прав України і норм міжнародного права. Про це йдеться в ухваленій на 28-й сесії ПА ОБСЄ Люксембурзькій декларації, до якої увійшли резолючції, підтримані раніше загальними комітетами.
«Спорудження і відкриття моста через Керченську протоку між РФ і тимчасово окупованим Кримом, побудованого проти волі і без згоди уряду України, є ще одним кричущим порушенням суверенних прав України й норм міжнародного права, що сприяє подальшій мілітаризації Криму і перешкоджає економічному розвитку України, головним чином — через обмеження розміру суден, які можуть потрапити в порти України на Азовському морі «, — йдеться в резолюції «Мілітаризація Російською Федерацією тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (Україна), Чорного та Азовського морів».

https://www.ukrinform.ua/rubric-crimea/2736825-krimskij-mist-porusue-prava-ukraini-i-normi-miznarodnogo-prava-pa-obse.html