Лесь Подерв’янський
«Для мене головне, що не бомблять Київ. Я пам’ятаю 14-й рік, як все було тоді і як є зараз. Ця людина (Порошенко, – ред.) втримала ситуацію в найважливіше час, і він свої функції виконує добре. А у неї дві функції: міжнародне становище і війна. Все це він робить, у мене немає претензій до того, що написано в Конституції», – підкреслив Подерв’янський.

Окрім того, він зазначив: потрібно дивитися на результати – у нас немає війни.

«Люди, які кажуть, що втомилися від війни. Але вони від неї втомилися, сидячи в ресторанах», – зауважив художник.

«Справа в тому, що в світі правлять бездари і пошляки, вони нікому не прощають талант. А якщо цей талант ще й багатий, то це, на їхню думку, взагалі злочин», – додав Подерв’янський.

Нагадаємо, що раніше кандидата в президенти і чинного главу держави Петра Порошенко у своїй авторській колонці на сайті видання Deutsche Welle підтримала відома українська письменниця Оксана Забужко.

«Порошенко, говорите, не зміг за п’ять років завоювати вашої довіри? Тобто те, що він утримав країну в той останній момент, коли почався її давно підготовлений «плановий розбір», і за п’ять років вивів в самостійні гравці, тоді як міг прегарний (і дорого!) здати її хоч Путіну, хоч Коломойському, – це не підстава для довіри?», – обурилася

Забужко. https://zik.ua/news/2019/04/15/poderevyanskyy_poroshenko_dobre_spravlyaietsya_zi_svoieyu_robotoyu_1552449