«7057-ма авіабаза морської авіації ЧФ РФ у повному складі була нагороджена медалями за окупацію Криму» — це та сама авіабаза, яка була створена шляхом об’єднання авіабаз в Качі та Гвардійському, куди тепер діточок водять)) А очолив її полковник Степанов А. Є. У червні 2014 року 7057-ма авіабаза була переформована, і зараз А. Степанов командир окремого змішаного авіаційного полку МА ЧФ.
Історія не закінчується на цьому — є у Степанова А.Є. рідний братик — Степанов Олег Євгенійович, до окупації Криму служив у ВМС України та перейшов на бік окупанта. Зрадив присязі. Нагороджений медаллю за окупацію Криму.
Ось таке «патріотичне виховання» виходить!!

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm в ході розвідки відкритих джерел знайшла інформацію про участь у захопленні Криму військовиків 7057-ї авіабази морської авіації Чорноморського флоту ЗС РФ (в/ч 49311, ППД – смт Кача, АРК). Ця військова частина, як і інші російські підрозділи Чорноморського флоту, які тимчасово базувалися в Криму відповідно до міждержавної угоди між Росією та Україною, брала активну участь в спецоперації захоплення Криму. Знайдені докази, які підтверджують, що весь особовий склад 7057-ї АвБ був нагороджений медалями “За повернення (окупацію) Криму”.
Далі тут, і фото досить цікаві:

7057-ма авіабаза морської авіації ЧФ РФ у повному складі була нагороджена медалями за окупацію Криму